Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR
 Dům

O firmě Hlaváč

Firma Josef Hlaváč klempířství byla založena roku 1992 v Moravské Nové Vsi na Břeclavsku. Od roku 2000 jsme členy cechu klempířů, pokrývačů, tesařů (KPT). V současné době naše firma zaměstnává odborných pracovníků s dlouholetou zkušeností v oboru klempířství, pokrývačství a tesařství.

Kompletní dodávka střechy

Střechy provádíme kompletně od poradenství a rozpočtové činnosti zdarma, včetně dodávky materiálu až po realizaci zakázek. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, naši zaměstnanci pravidelně absolvují školení. Střechy provádíme podle nejnovějších technologických postupů. Svým zákazníkům nabízíme nadstandardní záruky, kvalitu práce a krátké dodací termíny. Naše firma je pojištěná proti případným škodám.

Pro Vaši střechu dodáváme výrobky známých českých i zahraničních firem:

logo - Tondach logo - Bramac logo - Onduline logo - KM Beta logo - Velux logo - Lindab

AKCE Brněnka Engoba červená - SLEVA 45%

Střešní krytina TONDACH, bližší informace na telefonu nebo e-mailem viz kontakt

1. místa v soutěži "TONDACH Pálená střecha 2011"

Naše firma získala dvě první místa v soutěži "TONDACH Pálená střecha 2011" a to v kategorii HISTORICKÉ STAVBY a POKRÝVAČI SOBĚ za rekonstrukci střechy kostela v Lanžhotě.

Tondach pálená střecha 2011 - historické stavby Tondach pálená střecha 2011 - pokrývači sobě Rekonstrukce střechy kostela v Lanžhotě Rekonstrukce střechy kostela v Lanžhotě