Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR

Klempířství

klempířství

Provádíme montáž klempířských prvků s využitím všech vhodných materiálů (měď, pozinkovaný plech, nerez, hliníkový plech v libovolných barvách). Používáme výrobky od firmy KJG, SAG. Montujeme nerezové třísložkové komíny. Montáž plechových krytin ze svitku - LINDAB, BORGA. Ve vlastní dílně Vám vyrobíme lemování, závětrné lišty a úžlabí až do délky 4 m a z materiálu, který si sami vyberete.

Pokrývačství

střecha

Kvalitní střecha je základ každého domu, a proto se vyplatí svěřit její rekonstrukci) profesionálům. Nabízíme kompletní služby v oboru pokrývačství na nejvyšší úrovni, jak z hlediska nákladů, tak trvanlivosti.

Používané střešní krytiny:

Naší hlavní náplní jsou kompletní rekonstrukce střech.

Dále provádíme také omazávání štítu a nalepení hřebenáčů do malty. Staré komíny zbouráme a postavíme nové z lícovaných cihel, včetně zaspárování. Provádíme montáže střešních oken Velux včetně žaluzií. Registrace záruky střešních oken až 10 let.

Tesařství

Tesařství

Provádíme výměnu starých krovů, pozednice, včetně natažení fólie a zalaťování, impregnace proti hnilobě a plísni.

Kontejnérová doprava

Odvoz suti a odpadu, dovoz písku, štěrku a betonu kontejnery Avia. Odvoz komunálního a domovního odpadu max. do 5 tun. Kontejner přistavíme na Vámi určené místo.

Avia - kontejner

Ceník kontejnérové dopravy: